068-445-94-56; 066-773-62-26
Петропавлівська Борщагівка, Софіївський провулок, 15 (ЖК Пражський квартал)
zolotie.gori@gmail.com

Про нас

Вітаємо Вас на сайті АГЕНТСТВА НЕРУХОМОСТІ «ЗОЛОТІ ГОРИ»

Наше агентство завжди відкрито для тих, хто хоче вигідно і комфортно продати або купити нерухомість в Києві і області. Ринок нерухомості в Києві дуже різноманітний, а отже швидко знайти потрібний варіант за ринковою ціною досить складно. Кількість реальних об’єктів помітно рідшає, коли починаєш пошук. Це пов’язано з величезною кількістю застарілої, неактуальною або неправдивої інформації на сайтах оголошень. Квартири первинного і вторинного ринку, будинки в місті і передмісті, земельні ділянки та комерційна нерухомість, все це ви знайдете на сайті Агентства «ЗОЛОТІ ГОРИ».

Ми ретельно відбираємо пропозиції, тому на даному ресурсі зібрана тільки актуальна інформація від перевірених продавців. Співпраця з нами це успіх, надійність і безпеку. Завдяки чітко сформованим стратегіям роботи, нових технологій і вмінню працювати в команді, ми надаємо високоякісні послуги в сфері нерухомості. Головною нашою метою є максимально швидке і якісне виконання побажань замовника, на цьому будуються довгі і довірчі відносини з нашими клієнтами.

Наші переваги:

Ми виконуємо завдання будь-якої складності, у нас індивідуальний підхід до кожного клієнта; гарантуємо чистоту і безпеку угод, захищаємо правові інтереси наших клієнтів, надаємо повний пакет послуг при купівлі та продажу нерухомості та юридичний супровід угоди; тільки у нас сама ексклюзивна і унікальна база об’єктів, яка поповнюється щодня; ми працюємо виключно з перевіреними партнерами: забудовниками, банками, оцінювачами, нотаріусами; гарантуємо конфіденційність і законність угод.
Кожен співробітник нашого агентства – це кваліфікований фахівець з багаторічним досвідом роботи на ринку нерухомості. Це надійний партнер і помічник як для власника продаваного об’єкта нерухомості, так і для його покупця.

Ставши нашим клієнтом, ви обов’язково отримаєте:

  • якісну консультацію досвідченого фахівця;
  • аналіз попиту і пропозицій на ринку нерухомості Києва і Київської області;
  • індивідуальний підхід до Вашої задачі;
  • якісну рекламну кампанію об’єкта на кращих рекламних порталах, в середовищі наших колег і партнерів, нестандартний підхід в «просуванні» об’єкта в разі потреби;
  • захист Ваших інтересів в переговорах;
  • кваліфіковану допомогу в підготовці документів;
  • повний супровід угоди від першого контакту до передачі ключів або грошей.

 

З турботою про Вас і, підтримуючи свою репутацію, ми робимо свою роботу на ВІДМІННО!
Телефонуйте нам, щоб отримати консультацію і допомогу!

Обрати мову